Środa 22.03.2023 - 4.3467 (1 USD) | 4.6888 (1 EUR) | 4.7154 (1 CHF) | 5.3385 (1 GBP)

Blog

Mieszkanie w kamienicy - jakie są wady i zalety takich nieruchomości?

30.08.2021

Mają niepowtarzalny klimat, górują ciasno nad ulicą, a ich istnienie wiąże się z ciekawą przeszłością. Kamienice to specyficzne budynki mieszkalne, które można albo kochać, albo nienawidzić. Jedno jest pewne: zainteresowanie kupnem wiekowej nieruchomości nie maleje. Zastanawiasz się nad zamieszkaniem w kamienicy? Sprawdź, na jakie korzyści oraz ograniczenia powinieneś się przygotować.

Jakie mieszkanie wybrać – rynek pierwotny czy wtórny?

02.08.2021

Zakup mieszkania obliguje przyszłych właścicieli do podejmowania szeregu różnych decyzji. Jedną z nich jest wybór pomiędzy nieruchomością pochodzącą z rynku pierwotnego lub wtórnego. Dylemat ten jest jak najbardziej zasadny i niełatwy do rozwikłania. Oba rozwiązania posiadają zalety, ale nie są pozbawione wad.

Dlaczego twoje mieszkanie się nie sprzedaje? – poznaj możliwe przyczyny.

05.07.2021

Mija kolejny tydzień, a mieszkanie wciąż nie znalazło nabywcy. Zastanawiasz się zapewne, co poszło nie tak? Przyczyn może być kilka, a każda z nich wpływa na brak zdecydowania po stronie potencjalnego klienta. Sprawdźmy najpopularniejsze i zastanówmy się, jak im zaradzić.

Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie pod wynajem

06.01.2021

Kupno mieszkania pod wynajem to jedna z najchętniej wybieranych inwestycji. Za takim pomysłem na biznes przemawiają nie tylko atrakcyjne ceny nieruchomości. Specjaliści wskazują, że rentowność takiego rozwiązania jest naprawdę wysoka. Jeśli czujesz, że to świetna inwestycja także dla Ciebie sprawdź, na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie pod wynajem.

Sesja fotograficzna twojej nieruchomości

03.01.2021

Przy sprzedaży nieruchomości niezwykle ważnym aspektem są dobre zdjęcia. Nasze biuro podchodzi do tego w pełni profesjonalnie, oferujemy klientowi cztery typy prezentacji jego nieruchomości: profesjonalna sesja zdjęciowa, wirtualny spacer, zdjęcia z drona oraz film prezentujący nieruchomość. Niezwykle istotny jest w sprzęt, szerokokątny obiektyw wraz z dobrej jakości aparatem jest niezbędny. Jednak nie jest to gwarantowany klucz do dobrych zdjęć. Jest to tylko jeden z kilku czynników prowadzący do uzyskania dobrej fotografii.

Stargard czy obrzeża, na co zwrócić uwagę?

21.12.2020

Poszukujesz swojego wymarzonego lokum, lecz nie wiesz która lokalizacja spełni Twoje oczekiwania? Choć wielu osobom mieszkanie w większej aglomeracji kojarzy się z hałasem i życiem w ciągłym pędzie, to bez wątpienia mamy więcej możliwości rozwoju niż małe miejscowości.

Mierzeja Wiślana zwana Bursztynowym Wybrzeżem

21.11.2020

Mierzeja Wiślana zwana Bursztynowym Wybrzeżem to jeden z coraz częściej wybieranych regionów wypoczynkowych w kraju. Piaszczysty wał o długości około 50 km oddzielający Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej to teren, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla amatorów kąpieli, wycieczek pieszych, jak i dwukołowych. Przez tę wielką, piaszczystą wydmę wiedzie uroczy i świetnie przygotowany fragment międzynarodowej trasy rowerowej R10 wzdłuż Bałtyku.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

04.11.2020

Każdy z zainteresowanych tym frapującym tematem pragnie inwestować, aby generować zyski. Jak zatem to zrobić i czy warto? Należy zwrócić uwagę na fakt, że według danych statystycznych GUS w 2019 roku podpisano 562,4 tys. aktów notarialnych dotyczących sprzedaży nieruchomości i jest to aż o 7,1% więcej w porównaniu do 2018 roku. Największa część transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości dotyczyła sprzedaży nieruchomości lokalowych, było to aż 49,3%. Wyciągamy zatem wniosek, że lokale mieszkalne kupowane są z niezwykle rosnącym zainteresowaniem

Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie w Szczecinie

26.10.2020

Jedno z najlepiej rozwijających się polskich miast z doskonałym położeniem geograficznym coraz wyraźniej zaznacza swoją atrakcyjność. Szczecin to trzecie pod względem powierzchni miasto w Polsce, które kusi nowymi inwestycjami, świeżym podejściem do biznesu oraz stosunkowo niską ceną nieruchomości. Jeśli myślisz o tym, aby zamieszkać w nowoczesnym mieście z perspektywami, Szczecin to jeden z najlepszych wyborów. Na co zwrócić uwagę, kupując tu mieszkanie? Skorzystaj z naszej porady!

KARTA BEZPIECZEŃSTWA COVID-19

21.10.2020

W sytuacji trwającej pandemii COVID-19 i w obliczu wynikających z niej zagrożeń, wdrażamy Kartę Bezpieczeństwa dla rynku nieruchomości zgodnie z zaleceniem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami  oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie w Gdańsku?

08.10.2020

Raport LivCom Awards nie pozostawia złudzeń: Gdańsk to jedno z najlepszych miejsc do życia. Spośród miast całego świata (do 400 tys. mieszkańców) zajęła trzecie miejsce. Mieszkańcy Trójmiasta nie są tym szczególnie zdziwieni - wiedzą to już od dawna. Chcesz do nich dołączyć?

Szkolenie w ZAZ Goleniów

03.04.2019

#MikulskiNieruchomości #szkolenie #ZAZ Dziś wspieramy lokalną inicjatywę i szkolimy się w ZAZ Goleniów. Jesteśmy mile zaskoczeni wysoką jakością obsługi ???? Fajne są te nasze kwartalne szkolenia ????
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką