Niedziela 22.05.2022 - 4.3832 (1 USD) | 4.6366 (1 EUR) | 4.5061 (1 CHF) | 5.4735 (1 GBP)

Blog

Sesja fotograficzna twojej nieruchomości

03.01.2021

Przy sprzedaży nieruchomości niezwykle ważnym aspektem są dobre zdjęcia. Nasze biuro podchodzi do tego w pełni profesjonalnie, oferujemy klientowi cztery typy prezentacji jego nieruchomości: profesjonalna sesja zdjęciowa, wirtualny spacer, zdjęcia z drona oraz film prezentujący nieruchomość. Niezwykle istotny jest w sprzęt, szerokokątny obiektyw wraz z dobrej jakości aparatem jest niezbędny. Jednak nie jest to gwarantowany klucz do dobrych zdjęć. Jest to tylko jeden z kilku czynników prowadzący do uzyskania dobrej fotografii.

Stargard czy obrzeża, na co zwrócić uwagę?

21.12.2020

Poszukujesz swojego wymarzonego lokum, lecz nie wiesz która lokalizacja spełni Twoje oczekiwania? Choć wielu osobom mieszkanie w większej aglomeracji kojarzy się z hałasem i życiem w ciągłym pędzie, to bez wątpienia mamy więcej możliwości rozwoju niż małe miejscowości.

Dlaczego warto korzystać z biur nieruchomości?

14.12.2020

Znacznie łatwiej włączyć wyszukiwarkę internetową i rozpocząć samodzielne polowanie na nieruchomość idealną... niestety już po kilku próbach skontaktowania się z właścicielem, nieudanych rozmowach czy rozczarowujących wizytach zapał nieco nas opuszcza

Mierzeja Wiślana zwana Bursztynowym Wybrzeżem

21.11.2020

Mierzeja Wiślana zwana Bursztynowym Wybrzeżem to jeden z coraz częściej wybieranych regionów wypoczynkowych w kraju. Piaszczysty wał o długości około 50 km oddzielający Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej to teren, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla amatorów kąpieli, wycieczek pieszych, jak i dwukołowych. Przez tę wielką, piaszczystą wydmę wiedzie uroczy i świetnie przygotowany fragment międzynarodowej trasy rowerowej R10 wzdłuż Bałtyku.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

04.11.2020

Każdy z zainteresowanych tym frapującym tematem pragnie inwestować, aby generować zyski. Jak zatem to zrobić i czy warto? Należy zwrócić uwagę na fakt, że według danych statystycznych GUS w 2019 roku podpisano 562,4 tys. aktów notarialnych dotyczących sprzedaży nieruchomości i jest to aż o 7,1% więcej w porównaniu do 2018 roku. Największa część transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości dotyczyła sprzedaży nieruchomości lokalowych, było to aż 49,3%. Wyciągamy zatem wniosek, że lokale mieszkalne kupowane są z niezwykle rosnącym zainteresowaniem

Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie w Szczecinie

26.10.2020

Jedno z najlepiej rozwijających się polskich miast z doskonałym położeniem geograficznym coraz wyraźniej zaznacza swoją atrakcyjność. Szczecin to trzecie pod względem powierzchni miasto w Polsce, które kusi nowymi inwestycjami, świeżym podejściem do biznesu oraz stosunkowo niską ceną nieruchomości. Jeśli myślisz o tym, aby zamieszkać w nowoczesnym mieście z perspektywami, Szczecin to jeden z najlepszych wyborów. Na co zwrócić uwagę, kupując tu mieszkanie? Skorzystaj z naszej porady!

KARTA BEZPIECZEŃSTWA COVID-19

21.10.2020

W sytuacji trwającej pandemii COVID-19 i w obliczu wynikających z niej zagrożeń, wdrażamy Kartę Bezpieczeństwa dla rynku nieruchomości zgodnie z zaleceniem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami  oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Na co zwrócić uwagę, kupując mieszkanie w Gdańsku?

08.10.2020

Raport LivCom Awards nie pozostawia złudzeń: Gdańsk to jedno z najlepszych miejsc do życia. Spośród miast całego świata (do 400 tys. mieszkańców) zajęła trzecie miejsce. Mieszkańcy Trójmiasta nie są tym szczególnie zdziwieni - wiedzą to już od dawna. Chcesz do nich dołączyć?

Szkolenie w ZAZ Goleniów

03.04.2019

#MikulskiNieruchomości #szkolenie #ZAZ Dziś wspieramy lokalną inicjatywę i szkolimy się w ZAZ Goleniów. Jesteśmy mile zaskoczeni wysoką jakością obsługi ???? Fajne są te nasze kwartalne szkolenia ????

Otwarcie naszego 7 oddziału!

06.04.2017

W dniu 31 marca 2017 roku nasza firma otworzyła swój siódmy oddział. Jest to nasz drugi oddział w Szczecinie! Coraz większa liczba klientów oraz potrzeba ich obsługi na dwóch brzegach rzeki Odry w Szczecinie. Oddział przy ulicy Kopernika 3-5 uważamy za otwarty!

Nasze kwartalne szkolenie

06.04.2017

W dniu 24 marca 2017 roku odbyło się kwartalne szkolenie Mikulski Nieruchomości w restauracji Olimp w Goleniowie. Skład ponad 30 osób. Szkolili nas: Jadwiga Słowińska - Ustawa Rolna, Joanna Nowaczyk - Savoir Vivre w Biznesie, Rafał Mikulski - Praca z Deweloperem.

Mikulski Nieruchomości na #Recamp7

06.04.2017

W dniach 17-18 marca 2017 roku odbyła się największa w Polsce konferencja branży nieruchomości! Na imprezie obecna była reprezentacja naszej firmy oraz MK Developer. Skład 13 osób. Ponad 400 osób z całej Polski. Miejsce: Hotel Ossa Congress & Spa **** w Rawie Mazowieckiej.
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką