język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 01.12.2023 - 3.9910 (1 USD) | 4.3494 (1 EUR) | 4.5670 (1 CHF)

Blog

Spotkanie Liderów Nieruchomości OtoDom

17.05.2016

W dniach 11-12 maja w hotelu Narvil w Serocku odbyło się Spotkanie Liderów Nieruchomości organizowane przez otodom.pl. Na zdjęciu nasz partner Andrzej Dziak - Mikulski Nieruchomości Drawsko Pomorskie, z Olivierem Janiakiem z telewizji TVN! Czekamy na relację i wywiad w TVN. Jeden wieczór, 300 liderów branży nieruchomości i cała masa inspiracji.

Nasza drużyna #10 na #recamp6

27.04.2016

W dniach 15-16 kwietnia w Hotelu Mazurkas **** w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą odbyło się spotkanie branży nieruchomości. Najlepsze szkolenia, doświadczeni ludzie z całej Polski, wspaniała atmosfera. Tak w kilku słowach można opisać imprezę #Recamp6! 430 osób z całej Polski i nasz 10-osobowy skład Mikulski Nieruchomości! Przez dwa dni odbywały się warsztaty i szkolenia. Możliwość wybrania różnych bloków tematycznych względem swoich zainteresowań.

Nowe skody Octavia dla Dyrektorów

20.04.2016

Na początku kwietnia 2016 nasi dyrektorzy otrzymali nowe samochody służbowe. Na zdjęciach nasze nowe Skody Octavia przekazane dyrektorom oddziałów ‪‎Goleniów‬ i ‪#Stargard‬. Jest to pierwsza część samochodów przeznaczona dla dyrektorów w naszej firmie. Samochody mają silniki 1.6 TDI oraz bogate wyposażenie. Oby szybciej i częściej do Państwa dojeżdżali ..

Nasz oddział w Świnoujściu

06.04.2016

Na początku roku został otworzony nasz kolejny oddział. Pomysł własnej placówki w Świnoujściu urodził się już ponad rok temu! Obsługując cały Pas Nadmorski od Świnoujścia, aż po Kołobrzeg, tylko tam poprzez utrudnienia przeprawy promowej było najtrudniej nam się dostać. Jesteśmy zafascynowani polskimi miejscowościami nadmorskimi. Świnoujście ma swój klimat, a my lubimy pracować w przyjemnych miejscach.

Otwarcie oddziału Szczecin Prawobrzeże

06.02.2016

Na koniec 2015 roku został otworzony nasz kolejny odział. Na prawobrzeżu Szczecina. Na ulicy Bagiennej 36C, przy Andrzeja Struga obok salonu samochodowego Peugeot. Widząc potrzebę logistyczną stworzenia oddziału na Prawobrzeżu, utworzyliśmy tam młody zespół doradców działający pod okiem doświadczonego dyrektora. Oddział wypełnia pewną niszę biur nieruchomości w tym rejonie.

Mikulski Nieruchomości na #recamp5

18.10.2015

W dniach 16-17.10.2015 odbyło się spotkanie branży nieruchomości. Hotel Kuźnia Napoleońska w Paprotni koło Warszawy. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele biur nieruchomości, internetowych portali sprzedaży nieruchomości oraz inni związani z naszą branżą z całej Polski. Cała grupa uczestnicząca w szkoleniu ‪#‎recamp5‬ to ponad 300 osób! Wracamy z nowymi doświadczeniami, znajomościami i pomysłami. Było super! Do zobaczenia na ‪#‎recamp6‬

Szkolenie firmowe w Eden Spa

06.10.2015

W dniach 2-4.10.2015 roku odbyło się szkolenie firmy Mikulski Nieruchomości "Nieruchomości i my". Piękny ośrodek Eden Spa - www.edenspa.pl w Unieściu, koło Mielna. Skład ponad 40 osób. Cały weekend trwała burza mózgów. W trakcie szkolenia odbyła się dalsza część nagrywania filmu o naszej firmie. W piątek na szkoleniu nagrywał nas z lotu ptaka dron. Nowe doświadczenia ze studiem filmowym Dziedzic Film. Szkolenie prowadziła m.in. Marzena Szczepanik.

Otwarcie drugiego oddziału w Szczecinie

20.09.2015

04 września 2015 roku otworzyliśmy nasz kolejny, już siódmy oddział. Odział Szczecin Centrum jest drugim biurem w Szczecinie, trzecim franczyzowym w sieci. Odział mieści się w Pasażu A-Z, przy ulicy Mikołaja Kopernika 3-5, lokal nr 19. Właściciel biura, Pan Andrzej, otworzył już swoje drugie biuro w naszej sieci. Pierwsze jest w Drawsku Pomorskim. Na otwarciu biura znaleźli się nasi współpracownicy oraz najbliżsi znajomi. Było tak miło, że otwarcie trwało cały dzień.

Otwarcie oddziału Szczecin Police

01.09.2015

29 sierpnia 2015 roku otworzyliśmy nasz kolejny odział. Biuro Mikulski Nieruchomości wraz z biurem kredytowym Państwa Gruno mieści się w Szczecinie przy Szosie Polskiej 54. Strategiczne położenie między Szczecinem, a Policami daje nam nowe możliwości w tym rejonie. Na otwarciu biura znaleźli się nasi współpracownicy oraz najbliższa rodzina. Jak zwykle miła atmosfera, tort i szampan, dały pozytywny wydźwięk uroczystemu otwarciu.

Nasza aplikacja mobilna dla Android

19.08.2015

Powstała uproszczona darmowa aplikacja mobilna naszej strony www. Jest dostępna na platformie ANDROID dla telefonów i tabletów korzystających z tego systemu operacyjnego. Możemy ją ściągnąć na na pulpit telefonu, czy tableta za pomocą serwisu Google Play w naszym urządzeniu. Przy pierwszym korzystaniu z naszej strony www, system sam nas się zapyta, czy chcemy umieścić ikonę programu Mikulski Nieruchomości na pulpicie naszego urządzenia. Zapraszamy do korzystania ..

Nowe oddziały franczyzowe

09.05.2015

W dniach 8-10.05.2015 odbyło się nasze szkolenie firmowe w Pobierowie. Po raz pierwszy prócz naszych pracowników, szkoliliśmy naszych franczyzobiorców. Otwieramy dwie placówki w Szczecinie i jedną w Drawsku Pomorskim. W szkoleniu wzięło udział prawie 30 osób. Tematy szkoleń były najróżniejsze. Jednym słowem było super. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą. Rozwojem naszej sieci franczyzowej, prosimy o kontakt.

3000 fanów na FACEBOOKU!

03.03.2015

Już ponad 3000 osób polubiło nas na Facebooku. Nasz adres: https://www.facebook.com/MikulskiRealEstate Tygodniowo docieramy do ponad 30 000 osób. Oglądacie nas Państwo, Państwa znajomi i znajomi znajomych! Pokazujemy tam nasze najciekawsze nieruchomości, tylko w atrakcyjnych cenach! Ciekawostki i nowinki z rynku nieruchomości oraz z naszych codziennych dni. Jesteście z nami Państwo w domu i w pracy, w dzień i w nocy! Dziękujemy.
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką