Niedziela 22.05.2022 - 4.3832 (1 USD) | 4.6366 (1 EUR) | 4.5061 (1 CHF) | 5.4735 (1 GBP)

Blog

Mikulski Nieruchomości na #recamp5

18.10.2015

W dniach 16-17.10.2015 odbyło się spotkanie branży nieruchomości. Hotel Kuźnia Napoleońska w Paprotni koło Warszawy. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele biur nieruchomości, internetowych portali sprzedaży nieruchomości oraz inni związani z naszą branżą z całej Polski. Cała grupa uczestnicząca w szkoleniu ‪#‎recamp5‬ to ponad 300 osób! Wracamy z nowymi doświadczeniami, znajomościami i pomysłami. Było super! Do zobaczenia na ‪#‎recamp6‬

Szkolenie firmowe w Eden Spa

06.10.2015

W dniach 2-4.10.2015 roku odbyło się szkolenie firmy Mikulski Nieruchomości "Nieruchomości i my". Piękny ośrodek Eden Spa - www.edenspa.pl w Unieściu, koło Mielna. Skład ponad 40 osób. Cały weekend trwała burza mózgów. W trakcie szkolenia odbyła się dalsza część nagrywania filmu o naszej firmie. W piątek na szkoleniu nagrywał nas z lotu ptaka dron. Nowe doświadczenia ze studiem filmowym Dziedzic Film. Szkolenie prowadziła m.in. Marzena Szczepanik.

Otwarcie drugiego oddziału w Szczecinie

20.09.2015

04 września 2015 roku otworzyliśmy nasz kolejny, już siódmy oddział. Odział Szczecin Centrum jest drugim biurem w Szczecinie, trzecim franczyzowym w sieci. Odział mieści się w Pasażu A-Z, przy ulicy Mikołaja Kopernika 3-5, lokal nr 19. Właściciel biura, Pan Andrzej, otworzył już swoje drugie biuro w naszej sieci. Pierwsze jest w Drawsku Pomorskim. Na otwarciu biura znaleźli się nasi współpracownicy oraz najbliżsi znajomi. Było tak miło, że otwarcie trwało cały dzień.

Otwarcie oddziału Szczecin Police

01.09.2015

29 sierpnia 2015 roku otworzyliśmy nasz kolejny odział. Biuro Mikulski Nieruchomości wraz z biurem kredytowym Państwa Gruno mieści się w Szczecinie przy Szosie Polskiej 54. Strategiczne położenie między Szczecinem, a Policami daje nam nowe możliwości w tym rejonie. Na otwarciu biura znaleźli się nasi współpracownicy oraz najbliższa rodzina. Jak zwykle miła atmosfera, tort i szampan, dały pozytywny wydźwięk uroczystemu otwarciu.

Nasza aplikacja mobilna dla Android

19.08.2015

Powstała uproszczona darmowa aplikacja mobilna naszej strony www. Jest dostępna na platformie ANDROID dla telefonów i tabletów korzystających z tego systemu operacyjnego. Możemy ją ściągnąć na na pulpit telefonu, czy tableta za pomocą serwisu Google Play w naszym urządzeniu. Przy pierwszym korzystaniu z naszej strony www, system sam nas się zapyta, czy chcemy umieścić ikonę programu Mikulski Nieruchomości na pulpicie naszego urządzenia. Zapraszamy do korzystania ..

Nowe oddziały franczyzowe

09.05.2015

W dniach 8-10.05.2015 odbyło się nasze szkolenie firmowe w Pobierowie. Po raz pierwszy prócz naszych pracowników, szkoliliśmy naszych franczyzobiorców. Otwieramy dwie placówki w Szczecinie i jedną w Drawsku Pomorskim. W szkoleniu wzięło udział prawie 30 osób. Tematy szkoleń były najróżniejsze. Jednym słowem było super. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą. Rozwojem naszej sieci franczyzowej, prosimy o kontakt.

3000 fanów na FACEBOOKU!

03.03.2015

Już ponad 3000 osób polubiło nas na Facebooku. Nasz adres: https://www.facebook.com/MikulskiRealEstate Tygodniowo docieramy do ponad 30 000 osób. Oglądacie nas Państwo, Państwa znajomi i znajomi znajomych! Pokazujemy tam nasze najciekawsze nieruchomości, tylko w atrakcyjnych cenach! Ciekawostki i nowinki z rynku nieruchomości oraz z naszych codziennych dni. Jesteście z nami Państwo w domu i w pracy, w dzień i w nocy! Dziękujemy.

Oferty na SMS!

09.02.2015

Nowa usługa dostępna w firmie Mikulski Nieruchomości. Nowe oferty spełniające Państwa kryteria smsem na Państwa telefon. Nie musisz dzwonić, czy szukać nowych ofert nieruchomości. Wystarczy wejść na naszą stronę www, wypełnić dwustronicowy formularz i już. Oferty same przyjdą smsem na Państwa telefon. Po wybraniu wszystkich opcji, otrzymają Państwo tylko te oferty, które Państwa interesują!

Szkolenie firmowe w Pobierowie

08.10.2014

W dniach 3-5.10.2014 w Pobierowie odbyło się szkolenie firmy Mikulski Nieruchomości oraz Mikulski Instal. W szkoleniu uczestniczyło 14 osób. Piękny ośrodek OWL Damian w zapleczem SPA oraz krytym basenem. Szkolenie zawierało 16 bloków tematycznych po około 45 minut. Wszyscy ze szkolenia wyjechali bardziej wyedukowani i zadowoleni. Link do strony hotelu: http://www.hotel-damian.pl/

Nowe Skody Fabia dla naszych doradców

20.09.2014

20.09.2014 nasza firma zakupiła 4 samochody Skoda Fabia dla naszych przedstawicieli. Silniki 1,6 TDI 90 KM, hatchback, kolor biały. Samochody będą obklejone przez agencję reklamową Promopoint.pl. Projekt przewiduje karbonowy ciemno różowy dach (stylizacja na Skodę Fabia RS), logo "najszybsi w sprzedaży nieruchomości" w raz z adresem www. Pojawi się również logo Mikulski Instal. Przewidziana jest numeracja samochodów. Numery 6, 7, 8, 9. Nasza firma w najbliższym czasie planuje zakup kolejnych takich dwóch samochodów.

Ranking kredytów hipotecznych: Sprawdź, gdzie najtaniej pożyczysz pieniądze na mieszkanie

28.03.2014

Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100% u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli „bohaterowie” marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl

Raport z rynku nieruchomości: To dobry moment na kupno mieszkania !

12.02.2014

Jak wynika z najnowszego raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, pierwszy miesiąc 2014 roku nie przyniósł większych zmian na polskim rynku nieruchomości. Średnie ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego wzrosły jedynie o 0,3% w porównaniu do grudnia. Zwiększyły się także marże kredytów, choć zmiana ta nie jest odczuwalna dla kredytobiorców. To dobry moment na kupno mieszkania. Zimowa aura i względna stagnacja dają bowiem większe możliwości negocjacji cen i warunków transakcji.
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką