Niedziela 22.05.2022 - 4.3832 (1 USD) | 4.6366 (1 EUR) | 4.5061 (1 CHF) | 5.4735 (1 GBP)

Blog

Przedstawiamy nasz zespół

23.10.2012

Nasz zespół składa się z 10 osób. Już kolejny raz uczestniczyliśmy w sesji reklamowej Mikulski Nieruchomości. Miła atmosfera, setki błyśnięć flesza oraz ciągłe żarty i śmiechy, czego nie widać na zdjęciach. Dalej opiszemy nasz skład.

Państwo powinno prowadzić pomocową politykę mieszkaniową

13.10.2012

Listę argumentów przemawiających za prowadzeniem polityki mieszkaniowej należy rozpocząć od argumentu o największym ciężarze gatunkowym tj. od konstytucyjnego obowiązku. Jak zapisano w art. 75 Konstytucji RP „Władze publiczne prowadzą politykę sprzyjającą zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych obywateli, w szczególności przeciwdziałają bezdomności, wspierają rozwój budownictwa socjalnego oraz popierają działania obywateli zmierzające do uzyskania własnego mieszkania.” Zapis ten nie oznacza, że państwo ma z definicji zapewnić dach nad głową wszystkim swoim obywatelom. Oznacza jednak, że polityka mieszkaniowa została wpisana w katalog obowiązków Państwa obok polityki zdrowotnej czy polityki rynku pracy, co do realizacji których nikt nie ma wątpliwości.

Wszystkie nowo budowane i remontowane domy będą musiały mieć nowoczesne rozwiązania oszczędności

29.09.2012

Ministerstwo Gospodarki przygotowuje projekt „Ustawy", według którego od 1 stycznia 2015 roku wszystkie nowe i remontowane domy będą musiały mieć zainstalowane kolektory słoneczne, wiatraki, pompy cieplne lub fotoogniwa.

Mikulski Nieruchomości w autobusach MZK Stargard

29.09.2012

Są to bardzo skuteczne nośniki reklamy, które docierają do 50% mieszkańców gminy Stargard Szczeciński. Na monitorach prócz reklam, pokazywana jest aktualna i prognozowana pogoda, najciekawsze wydarzenia w mieście oraz różne miejsca w Stargardzie. Pętla reklam ma kilka minut. Monitory są umieszczone na przodzie autobusów, dla wszystkich widoczne.

Moda na luksusowe hotele - Warmia i Mazury

29.09.2012

Hotel powstaje na Ptasiej Wyspie, a z lądem będzie połączony za pomocą przeszklonego tunelu. Budowa obiektu jeszcze się nie zakończyła, ale już otrzymał on w urzędzie marszałkowskim promesę na pięć gwiazdek. Zakończenie budowy kompleksu zaplanowane jest na drugi kwartał 2013 r.
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką