język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 14.06.2024 - 4.0760 (1 USD) | 4.3581 (1 EUR) | 4.5690 (1 CHF)

Działania reklamowe

W działaniach promocyjnych reguły gry są jasne: dobrze wykonana reklama przyciąga potencjalnych klientów. Z drugiej strony, źle zaprojektowana odrzuca ich.

Wyznacz nowe standardy, nie do skopiowania!

W momencie rozpoczynania naszej działalności zostały wypowiedziane słowa: "Musimy być wyjątkowi". Zrozumieliśmy, że nie tylko wysoki poziom obsługi klienta jest ważny, ale cały wizerunek firmy. Postanowiliśmy być wyjątkowi, jedyni, po prostu nie do skopiowania. Od samego początku postawiliśmy wielki nacisk, na pozytywny odbiór naszej firmy oraz na jej widoczność. Poprzez szereg nieustannych działań marketingowych dążymy do tego, aby każdy kto pomyśli o sprzedaży, kupnie, najmie, czy wynajmie nieruchomości, na pierwszym planie pomyślał o naszej firmie.

marketing

Każda firma jest najlepsza!

W jakiej firmie byśmy się nie znaleźli, każda z nich "jest najlepsza". Nam do tego ideału jeszcze trochę brakuje, ale z całą odpowiedzialnością za swoje słowa, możemy dumnie stwierdzić, że "jesteśmy niepowtarzalni". Innowacyjność i pomysłowość, wsparte dużymi nakładami finansowymi i szerokimi działaniami marketingowymi sprawiają, że czas finalizowania transakcji skraca się z miesiąca na miesiąc.

domki

Domki z ofertami

Domki z naszymi ofertami nieruchomości znajdują się w supermarketach, centrach handlowych oraz ośrodkach sportu i rekreacji

 domki

Autobusy MZK

Poza oklejonymi autobusami, nasze reklamy wyświetlane są na 22" monitorach LCD wewnątrz autobusów MZK – 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 domki

Portale

Oferty naszych nieruchomości prezentowane są na ponad 80 portalach sprzedaży nieruchomości w Polsce i Europie. Część z nich jest specjalistyczna dla różnych typów nieruchomości, co sprawia, że oferty trafiają bezpośrednio do zainteresowanych.

 domki

Pozycjonowanie ofert na portalach

Dzięki wykupowanym pakietom podbić, nasze oferty zajmują czołowe pozycje na listach poszczególnych portali. Pozycjonowanie najciekawszych ofert znacznie skraca czas sprzedaży w naszym biurze.

 domki

Wyszukiwanie sponsorowane Google AdWords

Dzięki narzędziom Google AdWords, nasze reklamy, które są podczepione do naszej strony www, wędrują zawsze na górę list w przeglądarce Google.pl. Jest bardzo kosztowną formą reklamy, jednakże najbardziej efektywną.

domki

Facebook

Posty naszego fanpage www.facebook.com/MikulskiRealEstate codziennie są oglądane przez tysiące osób. Informacje docierają średnio miesięcznie do kilkudziesięciu tysięcy znajomych naszych fanów. Jest bardzo efektywnym miejscem pokazywania ofert naszych nieruchomości. Tam właśnie organizujemy konkursy dla naszych fanów.

domki

Blog

Nasz blog www.mikulski-nieruchomosci.com udostępnia najciekawsze wątki z lokalnego, krajowego i światowego rynku nieruchomości. Nasi doradcy odpowiedzą na każde zadane pytanie. Służą pomocą nawet w najcięższych sprawach 7 dni w tygodniu.

domki

Strona www

Nasza strona www.mikulski-nieruchomosci.pl jest bardzo dobrze pozycjonowana, tak aby osiągać najlepsze wyniki we wszystkich wyszukiwarkach internetowych. Zbudowana na platformie MediaRent, która przesyła wszystkie oferty na internetowe portale sprzedaży nieruchomości. Platforma zarządza pracą biura i wszystkich doradców. To z niej właśnie otrzymują zainteresowani klienci, czy zainteresowane biura nieruchomości wyselekcjonowane oferty.

domki

Wymiana ofert z biurami na terenie całej Polski

Nasza firma uczestniczy w wymianie ofert nieruchomości z biurami na terenie całej Polski. Biura mogą same pobrać z naszej bazy ofertę, którą są zainteresowani lub odebrać przygotowaną przez nas paczkę ofert.

domki

Lokalna prasa

Najnowsze i najciekawsze oferty trafiają do prasy lokalnej w Goleniowie, Stargardzie, Szczecinie, Gdańsku i Nowogardzie.

domki

Banery, tablice, podświetlane reklamy

Dzięki naszemu wizualnemu oznaczeniu nieruchomości, są one zauważalne w terenie, co przekłada się na dużo większe zainteresowanie.

domki

Oferty na SMS

Każdy nasz klient może sobie ułatwić poszukiwanie interesujących go nieruchomości. Wystarczy na naszej stronie www w zakładce "oferty na SMS" określić, czego szukamy, podać swój nr telefonu komórkowego, a informacje o nieruchomościach przyjdą do nas SMS.

domki

Aplikacja na platformie Android

Dla wszystkich telefonów komórkowych na systemie Android istnieje możliwość ściągnięcia darmowej aplikacji Mikulski Nieruchomości do łatwiejszego przeglądania naszych ofert. Od dziś może być na pulpicie Państwa telefonu, aby informować, jakie ciekawe nieruchomości pojawiają się w naszej ofercie!

domki

Materiały reklamowe

Teczki, ulotki, plakaty, kartki świąteczne, długopisy, kalendarze, organizery, kubki filiżanki, pendrive, wizytówki, zegary reklamowe czy gazetki, to nasza mocna strona.

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką