język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 14.06.2024 - 4.0760 (1 USD) | 4.3581 (1 EUR) | 4.5690 (1 CHF)

Kompleksowa analiza rynku

Analiza rynku jest najważniejszym etapem procesu sprzedaży nieruchomości. Sukcesem jest ustalenie i zrozumienie motywów decydujących o zbyciu czy nabyciu nieruchomości. Od tego zależne są nasze kolejne ruchy.

Najważniejsze jest zrozumienie mechanizmów rządzących potrzebami kupujących - każdy z nas ma przecież indywidualne potrzeby. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dobrać narzędzia marketingowe. Rozwiązaniem są wyselekcjonowane metody reklamy dla określonego rodzaju nieruchomości. Innowacyjność w naszych działaniach marketingowych zwykle przynosi zamierzony efekt!

analiza1 analiza2 analiza3

Ustalenie ceny ofertowej

Największym błędem w procesie sprzedaży jest źle ustalona cena ofertowa. W większości przypadków wyznaczenie ceny sprzedaży zaczyna się od sprawdzenia w serwisach ogłoszeniowych podobnych ofert nieruchomości. Powoduje to jednak znaczne przedłużenie procesu sprzedaży.

Określamy cenę sprzedaży nieruchomości na podstawie informacji pozyskanych z publicznych raportów, baz danych cen transakcyjnych w danym rejonie oraz własnych baz transakcji. Są to najcenniejsze informacje, które pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości przy ustaleniu przez nas ceny ofertowej. Nadwyżka podaży nieruchomości nad ich popytem obliguje nas wyłącznie do precyzyjnych działań w tym zakresie. Każda nieruchomość to indywidualny przypadek sprzedaży, który trzeba dokładnie poznać!

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką