Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Opinie klientów

Agnieszka D.

"Bardzo profesjonalna obsługa i niestandardowe, spersonalizowane podejście do klienta. Przedstawicielka biura jest kompetentną i dyspozycyjną osobą, brała udział w trudnych, kilkumiesięcznych negocjacjach dotyczących warunków umowy oraz procedowania przed urzędami. Transakcja zakończyła się sukcesem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy"

Justyna K.

"Wysoki standard, wiedza i profesjonalizm. Trzy słowa, które idealne oddają moje doświadczenie podczas sprzedaży nieruchomości. P. Olgo-dziękuję."

Piotr W.

"100% profesjonalizmu"

Anna W.

"Duża pomoc przy sprzedaży, pani pośrednik wiedziała, jak rozwiązać napotkane problemy, potem załatwiła za nas wszystkie dokumenty, my musieliśmy przyjść tylko na akt. BARDZO POLECAM"

Piotr Paweł L.

"Profesjonalne podejście do klienta, rzetelna pomoc w sprzedaży, duża wiedza pośredników w zakresie nieruchomości. Korzystałem z usług biura niejednokrotnie i na pewno jeszcze skorzystam. Szybko, sympatycznie, bezproblemowo i korzystnie. POLECAM"

Wioletta J.

"Bardzo mili kompetentni maklerzy. Pani, która się mną zajmowała bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla moich wygórowanych oczekiwań. Transakcja doszła do skutku. Obejrzałam 15 nieruchomości. Sprawdzony bardzo wnikliwie stan prawny nieruchomości. Bardzo dziękuję i polecam."

 

Dodaj opinie

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!