Środa 10.08.2022 - 4.6112 (1 USD) | 4.7138 (1 EUR) | 4.8454 (1 CHF) | 5.5775 (1 GBP)

oferty nieruchomości

Sortuj:
Ilość ofert spełniających kryteria: 386
na stronie: 244872
Mieszkanie, dom, a może działka? Który rodzaj nieruchomości interesuje Cię najbardziej? Sprawdź ofertę i postaw na pewną inwestycję u sprawdzonego pośrednika. Wybierz typ nieruchomości, który najbardziej Cię interesuje, określ widełki cenowe oraz preferowany rodzaj transakcji. A my zrobimy wszystko, abyś znalazł dokładnie to, czego szukasz!
Nieruchomości na sprzedaż lub wynajem
Prezentujemy starannie przygotowaną i zweryfikowaną listę ogłoszeń obejmujących nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Wśród propozycji czekają nie tylko domy i mieszkania, ale także hale magazynowe, warsztaty, działki budowlane, lokale użytkowe, hotele oraz pensjonaty na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Ogłoszenia są dokładnie weryfikowane przez naszych specjalistów, a dopiero potem publikowane na naszej stronie. W ten sposób zyskujesz pewność, że oglądasz wyłącznie najlepsze oferty.
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu zespołu Mikulski Nieruchomości. Zapoznaj się z aktualną ofertą sprzedaży oraz wynajmu, a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką