Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Nieruchomości

Sortuj:

Mieszkanie, dom, a może działka? Który rodzaj nieruchomości interesuje Cię najbardziej? Sprawdź ofertę i postaw na pewną inwestycję u sprawdzonego pośrednika. Wybierz typ nieruchomości, który najbardziej Cię interesuje, określ widełki cenowe oraz preferowany rodzaj transakcji. A my zrobimy wszystko, abyś znalazł dokładnie to, czego szukasz!

Nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Prezentujemy starannie przygotowaną i zweryfikowaną listę ogłoszeń obejmujących nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Wśród propozycji czekają nie tylko domy i mieszkania, ale także hale magazynowe, warsztaty, działki budowlane, lokale użytkowe, hotele oraz pensjonaty na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego. Ogłoszenia są dokładnie weryfikowane przez naszych specjalistów, a dopiero potem publikowane na naszej stronie. W ten sposób zyskujesz pewność, że oglądasz wyłącznie najlepsze oferty.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu zespołu Mikulski Nieruchomości. Zapoznaj się z aktualną ofertą sprzedaży oraz wynajmu, a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Ilość ofert spełniających kryteria: 141 Wybrane opcje:oddział: CENTRALA FIRMY
na stronie: 244872

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!