Czwartek 23.03.2023 - 4.3467 (1 USD) | 4.6888 (1 EUR) | 4.7154 (1 CHF) | 5.3385 (1 GBP)

Nieruchomości na sprzedaż i wynajem Kołobrzeg

Sortuj:
Ilość ofert spełniających kryteria: 78
na stronie: 244872

Twoim wymarzonym miejscem do życia jest apartament w centrum miasta czy może dom w zacisznej okolicy? Nasze biuro nieruchomości posiada w swojej ofercie propozycje dla każdego! Prezentujemy mieszkania i domy o różnym metrażu i w rozmaitych lokalizacjach – w tym również w Kołobrzegu i okolicach. Dostępne są obiekty zarówno na sprzedaż, jak i do wynajęcia. Można tu znaleźć nowoczesne obiekty w bardzo dobrym standardzie, a także nieruchomości wymagające remontu, ale cechujące się niską ceną.

Nasze biuro zapewnia szeroki wybór mieszkań, domów i działek, dzięki czemu tu bez trudu znajdziesz tu interesującą propozycję. Dla wygody wyszukiwania możesz skorzystać z filtrów, aby ograniczyć zakres wyników. Dzięki temu wyświetlisz tylko obiekty na sprzedaż lub do wynajęcia o interesujących Cię parametrach.

Zapraszamy do osobistego przekonania się, jakie domy i mieszkania w Kołobrzegu i okolicach posiada w ofercie nasze biuro nieruchomości. W przypadku dodatkowych pytań na temat obiektów na sprzedaż lub do wynajęcia zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką