Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Działki w okolicy Kamienia Pomorskiego -8 ha (5072/MKN/OGS)

Działka: 79930 m2

Więcej informacji nt. Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek zlokalizowanych w okolicy  Kamienia Pomorskiego.

Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla ośmiu budynków jednorodzinnych wraz z garażami w tym cztery budynki z dopuszczeniem funkcji usługowej w zakresie ochrony zdrowia (w tym rehabilitacji oraz zamieszkania zbiorowego).
Media przy drodze.

Bardzo dobre położenie 12km od Kamienia Pomorskiego, 18km od Wolina, 22 km od morza. Teren otoczony jest lasem i przylega do drogi gminnej.
W pobliżu przystanek PKP.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę. Elwira Mateja 530 077 635

Symbol5072/MKN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
Powiatkamieński GminaKamień
MiejscowośćKamień Pomorski Kod pocztowy72-400
Dzielnica - osiedleobrzeża RegionPowiat Kamieński
Okolicaobrzeża Powierzchnia działki79 930,00 m2
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Nr Licencji17866
dom25banków

Nasza firma pośredniczy w doborze najtańszego kredytu na zakup wybranej przez Państwa nieruchomości. Nasza usługa jest bezpłatna. Dobierzemy dla Państwa najtańszy i najlepszy kredyt spośród dostępnych 25 banków.

dom25banków

Jako jedyni pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości z całej Polski. Posiadamy własne dwie polisy OC. Nasze oferty widziane są na ponad 80 internetowych portalach sprzedaży nieruchomości w Polsce i Europie.

dom25banków

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Zapraszamy do naszych biur.

najszybsi

Projekt deweloperski Lawenda Park II, to osiedle dla rodzin, które docenią bliskość natury, a zarazem lokalizację w samym mieście. Usytuowane na granicy miasta, 200 m od lasu. Osiedle zamknięte domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Lawendowej w Goleniowie.

Aktualności

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!