Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Działka z linią brzegową jeziora Krąg (5261/MKN/OGS)

Działka: 6400 m2

Więcej informacji nt. Działka na sprzedaż Konarzyny

PIĘKNA DZIAŁKA NAD SAMYM JEZIOREM

Na sprzedaż działka z linią brzegową jeziora. Piękna działka pod inwestycję- na działki budowlane lub siedlisko, do stałego zamieszkania czy agroturystykę. Idealna pod agroturystykę, rezydencję czy rekreację. Linia brzegowa jeziora, jezioro Krąg. W okolicy zabudowania jednorodzinne, rekreacyjne.
 

Lokalizacja wprost wymarzona dla osób ceniących ciszę oraz walory przyrodnicze i krajobrazowe.

Konarzyny (kaszb. Konarzënë) - wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Stara Kiszewa w pobliżu jeziora Krąg na pograniczu regionów Kaszuby, Kociewie i Bory Tucholskie.

Opiekun oferty 
Agnieszka Symonowicz
tel. 530-855-088

Symbol5261/MKN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 899 000,00 PLN
Stara cena930 000,00 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoPOMORSKIE MiejscowośćKonarzyny
Powierzchnia działki6 400,00 m2Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Nr Licencji17866
dom25banków

Nasza firma pośredniczy w doborze najtańszego kredytu na zakup wybranej przez Państwa nieruchomości. Nasza usługa jest bezpłatna. Dobierzemy dla Państwa najtańszy i najlepszy kredyt spośród dostępnych 25 banków.

dom25banków

Jako jedyni pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości z całej Polski. Posiadamy własne dwie polisy OC. Nasze oferty widziane są na ponad 80 internetowych portalach sprzedaży nieruchomości w Polsce i Europie.

dom25banków

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Zapraszamy do naszych biur.

najszybsi

Projekt deweloperski Lawenda Park II, to osiedle dla rodzin, które docenią bliskość natury, a zarazem lokalizację w samym mieście. Usytuowane na granicy miasta, 200 m od lasu. Osiedle zamknięte domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Lawendowej w Goleniowie.

Aktualności

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!