Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Działka w Osieku (5262/MKN/OGS)

Działka: 481 m2

Więcej informacji nt. Działka na sprzedaż Osiek

Atrakcyjna działka rolna-rekreacyjna, może być również mieszkaniowa, o powierzchni 428  m2, płaska, nie ogrodzona.
Położona około 1,5 km od wsi Osiek w sercu Borów Tucholskich (gmina Starogard Gdański, woj. pomorskie), nie daleko jeziora Kałębie, przy linii lasu.
Atutem jest nie dalekie sąsiedztwo ośrodka rehabilitacyjno-rekreacyjnego Dobry Brat, położonego nad jeziorem Kałębie.
Na terenie gminy znajdują się cztery rezerwaty przyrody: Udzierz, Zdrójno, Krzywe Koło, Czapli Wierch. Są one interesujące zarówno pod względem krajobrazowym jak i unikatowej roślinności, oraz chronionych gatunków zwierząt.
Atrakcyjny dojazd autostradą A1, zjazd na miejscowość Warlubie, odległą od Osieka 18 km. Autostrada pozwala na szybki dojazd do Gdańska - odległość ok. 80 km.
 

Symbol5262/MKN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 99 000,00 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoKUJAWSKO-POMORSKIE
Powiatbrodnicki GminaOsiek
MiejscowośćOsiek Powierzchnia działki481,00 m2
Najbliższe jezioro1500 Nr Licencji17866
dom25banków

Nasza firma pośredniczy w doborze najtańszego kredytu na zakup wybranej przez Państwa nieruchomości. Nasza usługa jest bezpłatna. Dobierzemy dla Państwa najtańszy i najlepszy kredyt spośród dostępnych 25 banków.

dom25banków

Jako jedyni pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości z całej Polski. Posiadamy własne dwie polisy OC. Nasze oferty widziane są na ponad 80 internetowych portalach sprzedaży nieruchomości w Polsce i Europie.

dom25banków

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Zapraszamy do naszych biur.

najszybsi

Projekt deweloperski Lawenda Park II, to osiedle dla rodzin, które docenią bliskość natury, a zarazem lokalizację w samym mieście. Usytuowane na granicy miasta, 200 m od lasu. Osiedle zamknięte domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Lawendowej w Goleniowie.

Aktualności

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!