język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Poniedziałek 22.07.2024 - 3.9307 (1 USD) | 4.2797 (1 EUR) | 4.4276 (1 CHF)

Domy na sprzedaż - Szczecin

Sortuj:
Ilość ofert spełniających kryteria: 13
na stronie: 244872
1

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji i ciesz się komfortem płynącym z posiadania własnej nieruchomości! Wystarczy, że sprawdzisz, jakie domy na sprzedaż w Szczecinie znajdują się w ofercie naszego biura i przekonasz się, czy któraś z propozycji spełnia Twoje oczekiwania. Możesz wybierać spośród tanich i nieco droższych ogłoszeń różniących się metrażem, ceną i lokalizacją – Prawobrzeże, Śródmieście, a może Północ? Szczegóły na ten temat i inne istotne informacje znajdziesz w opisie każdej oferty. Zachęcamy do osobistego przekonania się, jakie atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż czekają w tej kategorii.

Duży wybór ogłoszeń z domami na sprzedaż

Interesuje Cię nieduży metraż i dobrze skomunikowana okolica? A może wolisz bardziej obszerną nieruchomość położoną w zacisznej okolicy z dala od centrum? W takim razie koniecznie sprawdź przygotowane przez nas domy na sprzedaż. Mieszczą się w różnych dzielnicach Szczecina, w tym na Prawobrzeżu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór miejsca do życia w żadnym stopniu nie może być przypadkowy. Dlatego biuro nieruchomości Mikulski proponuje wiele atrakcyjnych ofert domów na sprzedaż, a każda z nich różni się najważniejszymi parametrami. W efekcie mamy pewność, że zarówno małe, jak i duże rodziny mogą znaleźć tu przystępne cenowo ogłoszenie o odpowiednim metrażu, które spełni wszelkie oczekiwania.

Biuro nieruchomości z oddziałem w Szczecinie – domy na sprzedaż

Każde z prezentowanych ogłoszeń wyróżnia się odmiennymi atutami, które mogą znacznie ułatwić podjęcie decyzji. Do wyboru są domy na sprzedaż w Szczecinie z własnym ogrodem, garażem, systemem ogrzewania oraz liczbą pokoi, kuchni i łazienek. Dzięki temu można zdecydować się na ofertę dopasowaną do wszelkich oczekiwań. Ponadto szczegółowy opis wszystkich ogłoszeń w połączeniu z dostępnością zdjęć prezentujących układ pomieszczeń i wystrój wnętrz to czynniki, dzięki którym korzystanie z usług naszego biura to czysta przyjemność! Nie trzeba bowiem wychodzić z domu, by przekonać się, czy wybrana nieruchomość spełnia określone potrzeby i wymagania ze strony nabywcy.

W przypadku zainteresowania którymkolwiek z ogłoszeń lub pojawienia się dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pracownicy naszego biura chętni udzielą dodatkowych informacji i umówią spotkanie w celu osobistego obejrzenia interesującej nieruchomości.

Atrakcyjne domy na sprzedaż na terenie Szczecina

Przygotowane przez nas oferty na pewno zainteresują nabywców szukających własnego miejsca do życia w malowniczej stolicy województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie tanie domy na sprzedaż w Szczecinie są niezwykle szczegółowo opisane. Specyfikacja uwzględnia nie tylko cenę i metraż, ale też wiele istotnych detali, w tym typ kuchni, rodzaj okien, ogrzewanie czy stan instalacji Ułatwia to sprawdzenie najważniejszych informacji i przekonanie się, czy dana nieruchomość będzie tym idealnym miejscem do życia. Dodatkowych pytań z przyjemnością udzielimy telefonicznie albo mailowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów na sprzedaż – to może być pierwszy krok na nowej drodze życia!

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką