język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 01.03.2024 - 3.9922 (1 USD) | 4.3176 (1 EUR) | 4.5099 (1 CHF)

Działki na sprzedaż, wynajem

Sortuj:
Ilość ofert spełniających kryteria: 6
na stronie: 244872
1

Jaki jest pierwszy krok do wybudowania własnego domu, który będzie w każdym szczególe dopasowany do osobistej wizji idealnego miejsca do życia? Zakup nieruchomości, na której będzie można rozpocząć budowę. Dlatego oferta naszego biura uwzględnia działki na sprzedaż w Szczecinie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię grunt budowlany, przemysłowy, usługowy czy rekreacyjny, na pewno znajdziesz tu odpowiednią propozycję. Przy każdym ogłoszeniu widnieją informacje na temat ceny i powierzchni, co ułatwia podjęcie decyzji. Szczegóły dotyczące doprowadzonych mediów, dostępu do drogi, źródła wody i innych istotnych parametrów można sprawdzić, klikając daną ofertę. Zapraszamy do przekonania się, jakie działki rekreacyjne i budowlane dostępne są w naszym biurze nieruchomości.

Grunty budowlane i przemysłowe na sprzedaż w okolicy Szczecina

Klienci naszego biura mogą wybierać spośród wielu atrakcyjnych ofert sprzedaży. Przygotowaliśmy ogłoszenia z działkami rekreacyjnymi i budowlanymi, które można wykorzystać jako miejsce do budowy domu jednorodzinnego bądź postawienia obiektu przemysłowego. Dodatkowym atutem każdej z nich jest bardzo dogodna lokalizacja – mieszczą się bowiem w Szczecinie lub bliskich okolicach. Dzięki temu zainteresują każdego, kto chce nabyć grunt w pobliżu stolicy województwa zachodniopomorskiego i cieszyć się licznymi możliwościami, jakie stwarza tego rodzaju inwestycja.

Dodatkowych informacji na temat wybranych działek budowlanych i rekreacyjnych z przyjemnością udzielą pracownicy naszego biura nieruchomości. Zadzwoń do przedstawiciela przypisanego do danego ogłoszenia i dowiedz się więcej!

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką