język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 14.06.2024 - 4.0760 (1 USD) | 4.3581 (1 EUR) | 4.5690 (1 CHF)

Lokale użytkowe na sprzedaż i do wynajęcia

Sortuj:
Ilość ofert spełniających kryteria: 46
na stronie: 244872

Planując rozpoczęcie własnej działalności, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, między innymi miejsce, w którym będzie prowadzona. W zależności od branży, w której planujesz założyć biznes, usytuowanie w pobliżu centrum miasta, innych lokali usługowych czy parkingu może mieć kluczowe znaczenie.

Nasze biuro nieruchomości pomoże Ci osiągnąć sukces, wyszukując idealną powierzchnię dla restauracji, firmy informatycznej, gabinetu kosmetycznego i wielu innych rodzajów biznesu. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my znajdziemy lokale na sprzedaż lub wynajem, które będą pasować do podanej charakterystyki.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki, dzięki której przefiltrujesz obiekty na przykład po miejscowościach, rodzaju transakcji, czyli sprzedaży lub wynajmie, a także po powierzchni, cenie i wielu innych czynnikach. W ofercie naszego biura już dziś czekają propozycje świetnych miejsc pod własną działalność, znajdujących się w Gdańsku, Nowogardzie, Stargardzie czy Szczecinie.

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką