Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

Domy na sprzedaż, wynajem

Przeprowadzka z mieszkania do domu jednorodzinnego stanowi marzenie wielu naszych klientów. Dzięki zapewnieniu wsparcia na każdym etapie sprzedaży, wynajmu lub zamiany domu umożliwiamy jego spełnienie. Czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji, pomagamy dopełnić formalności oraz dobrać najtańszy kredyt.

Domy, które wyszukujemy dla naszych klientów, spełniają bardzo różnorodne oczekiwania. Jedne są przestronne i wykonane według nietypowego projektu, inne niewielkie oraz zlokalizowane w rejonie podmiejskim. Nasze biuro nieruchomości posiada kilka oddziałów w województwie zachodniopomorskim, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć nieruchomość na sprzedaż lub wynajem w wielu miastach. Wśród nich można wymienić: Szczecin, Gdańsk, Goleniów, Nowogard, Stargard, Świnoujście czy Kołobrzeg.

Zachęcamy do przeglądania aktualnej oferty biura. Zapraszamy również do kontaktu, jeśli chcesz opowiedzieć nam o tym, jak wyobrażasz sobie miejsce, w którym będziesz żyć w przyszłości. Z przyjemnością je dla Ciebie znajdziemy!

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!