Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

na WYNAJEM

Kupno nieruchomości Cię nie interesuje, a mimo to zastanawiasz się nad zmianą lokum? Świetnym rozwiązaniem jest opcja wynajmu, która pozwala na pozyskanie nie tylko znacznych oszczędności, ale także dużej elastyczności w sposobie życia lub prowadzenia własnej działalności. Wystarczy się tylko zdecydować!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowe ogłoszenia ze zdjęciami obejmujące mieszkania, domy, lokale użytkowe, ale także hale, garaże, magazyny oraz działki w Twojej najbliższej okolicy, w przeróżnych widełkach cenowych. Określ, czego poszukujesz i jakie są Twoje oczekiwania, korzystając z naszej wygodnej wyszukiwarki, a następnie sprawdź aktualną ofertę.

Nieruchomości na wynajem

Przygotowaliśmy dla Ciebie długą listę ogłoszeń, które przed publikacją zostały przez nas dokładnie zweryfikowane. Posiadają wszystkie potrzebne informacje dotyczące nieruchomości na wynajem, w tym również dokumentację zdjęciową prezentującą wygląd mieszkania, domu, lokalu, garażu, hali magazynowej bądź warsztatu. W ten sposób zyskujesz pewność, że oglądasz pewne oferty od sprawdzonych ogłoszeniodawców.

Znajdziesz tu najciekawsze oferty z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Ułatwimy Ci wybór nieruchomości, która odpowiada Twoim oczekiwaniom. Pomożemy również w załatwieniu formalności - na przykład podpisaniu umowy wynajmu. Możesz liczyć na naszych specjalistów na każdym etapie transakcji. Szeroki wybór atrakcyjnych ogłoszeń i godny zaufania pośrednik? Znajdziesz to tutaj – w Mikulski Nieruchomości.

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!