Region
Rodzaj rynku
Symbol
Cechy dodatkowe
Cena [PLN]
Powierzchnia [m2]
Liczba pokoi
Piętro

na ZAMIANA

Sprzedaż i wynajem nie wchodzą w grę, a mimo to chcesz zmienić miejsce, w którym żyjesz lub pracujesz? Pozwól, że wskażemy Ci ciekawą alternatywę - a mianowicie zamianę nieruchomości. Jest to opcja jak najbardziej zgodna z obowiązującym prawem i co ważne, korzystna dla obu stron, które chcą zbyć nieruchomość i na jej miejsce nabyć kolejną.

Zamiana domu, mieszkania czy lokalu usługowego na rzecz innej nieruchomości odbywa się na nieco innych zasadach niż wynajem czy sprzedaż. Przed rozpoczęciem transakcji warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia pośrednika, który wskaże najlepsze rozwiązanie w tym zakresie. Służymy naszą fachową poradą: nie dość, że zaprezentujemy Ci atrakcyjną ofertę, to na dodatek pomożemy Ci w zbyciu Twojego domu lub mieszkania na rzecz nowego lokum.

Nieruchomości na zamianę

Znajdziesz tutaj najciekawsze ogłoszenia dotyczące zamiany domu lub mieszkania na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Przy każdym z nich znajdziesz szczegółowy opis poprzedzony zdjęciami, które prezentują obiekt z zewnątrz oraz wewnątrz. Dokładnie weryfikujemy każde zgłoszenie, jakie trafia do naszej bazy - zarówno z jednej, jak i z drugiej strony transakcji. W ten sposób gwarantujemy, że oglądasz oferty od pewnych ogłoszeniodawców oraz że Twoja propozycja również znajdzie zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców.

Sprawdź najnowsze oferty, a jeśli któraś z nich wyda Ci się interesująca - skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w przeprowadzeniu bezpiecznej i korzystnej transakcji.

Nowoczesne osiedle w Goleniowie - Osiedle Lawenda Park

Nowy numer naszej gazetki już dostępny!