język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
Piątek 14.06.2024 - 4.0760 (1 USD) | 4.3581 (1 EUR) | 4.5690 (1 CHF)

Sesja fotograficzna

W krajach Zachodniej Europy, w Stanach Zjednoczonych, biura nieruchomości korzystają z usług profesjonalnych fotografów wnętrz, którzy wydobywają poprzez zdjęcia wszystkie atuty nieruchomości.

Sesja fotograficzna

Nie mamy szansy zrobienia pierwszego wrażenia drugi raz. Dlatego ważne jest, aby zdjęcia Twojej nieruchomości były wyjątkowe. Ukazały tylko zalety oraz potencjał nieruchomości. Celem działań naszego fotografa (dekoratora) jest zmiana dotychczasowego wyglądu nieruchomości. Skuteczną metodę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości jest właściwe jej zaprezentowanie potencjalnym klientom.

Niestety w Polsce biura nieruchomości nie przykładają dużej wagi do zdjęć i sposobu poprawnej prezentacji sprzedawanych nieruchomości. W większości przypadków zdjęcia są robione telefonem komórkowym lub niedrogim kompaktowym aparatem, bywają prześwietlone lub niedoświetlone, rozmazane, źle skadrowane i przeważnie widać na nich wszystko.

Kiepskiej jakości sprzęt oraz brak podstawowej wiedzy na temat fotografii skutkuje w efekcie bardzo mizernym rezultatem końcowym. "Byle szybko i byle jak" - stało się przyjętym standardem, który można łatwo zaobserwować na portalach internetowych, poświęconych sprzedaży nieruchomości. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda wśród ofert wystawianych prywatnie, jednakże skoro "zawodowcy" do zagadnienia fotografii nie podchodzą zbyt poważnie, trudno oczekiwać czegoś więcej od osób sprzedających swój dom lub mieszkanie po raz pierwszy.

Poza atrakcyjną ceną nieruchomości, to właśnie zdjęcia sprawiają, że osoba szukająca nieruchomości zwróci na nią uwagę lub odrzuci ją już na samym początku. Zdjęcia są też pierwszym kontaktem kupującego z nieruchomością, a co się z tym wiąże, są również pierwszym wrażeniem, które nieruchomość po sobie pozostawi.

sesja przykłady

Jaka będzie twoja pierwsza reakcja po zapoznaniu się z naszą ofertą?

Dzięki bezpłatnej usłudze fotograficznej biura Mikulski Nieruchomości, dostajesz gwarancję profesjonalnej sesji zdjęciowej Twojej nieruchomości. Sesja wyróżni ją pośród tysięcy innych ofert oraz sprawi, że ludzie zwrócą uwagę właśnie na Twoją nieruchomość.
Usługa bezpłatna dla naszych klientów. Zadzwoń już dziś - 0048 530 855 003

Zamieszkaj na zaciszu Goleniowa nad rzeką